משלוחים חינם לכל הארץ מעל 199 ש"ח
עד 4 ימי עסקים
צעצועי כלבים

צעצועי כלבים הטובים ביותר לשנת 2022

הידעתם? צעצועי כלבים מספקים להם תחושות נוחות, בטחון והנאה.

כאשר בוחרים משחקים לכלבים שלכם צריכים לשקול ולבדוק כי הצעצוע אכן בטיחותי עבורו. חשוב לקנות לכלבכם צעצועים המתאימים לגודלו  כדי למנוע מכלבים גדולים בליעה וחנק מחלקים קטנים. ההמלצה היא כי למען ביטחונו של כלבכם יש לדאוג להסרת סרטים, חוטים או חלקים קטנים אחרים שניתן ללעוס ולבלוע, ואשר יכולות לגרום לסכנת חנק אצל כלבכם.

ערכנו בשביליכם רשימה של צעצועי הכלבים הטובים ביותר לשנת 2022.

צעצוע לכלב - נשכן קשיח עם פתח לחטיפים CAMON

נשכן קשיח עם פתח לחטיפים

הנשכן הקשיח עם פתח לחטיפים של חברת CAMON הוא גם עמיד וגם עשוי מחומר מיוחד עבור הכלב שלכם שנכנס לשלב בקיעת השיניים, החריצים השונים על הצעצוע  מעסים את החניכיים של הכלב שלכם וגורמות לו להקלה בכאבים.

צעצועי קטיפה לגורים - צעצועי כלבים

צעצועי הקטיפה לגורים הם צעצועים בגודל קטן/בינוני שהוא אידיאלי עבור גורים קטנים יותר ומגיע במגוון צבעים וצורות של בעלי חיים ומזון.

צעצוע לכלב - קונג קלאסיק

צעצועי KONG ידועים כחזקים ועמידים, ותוכננו בתחילה שנות ה-70 עבור כלבים עם “הרגלי לעיסה הרסניים”. צעצוע קונג קלאסיק עשוי מגומי אדום טבעי ורצוי למלא את המוצר בחטיפים וצופרים להגברת החשק של הכלב.
קונג האכלה נוסף הוא קונג וובלר

חבל דנטלי 2 קשרים גדול

אם משיכת חבל היא המשחק המועדף על הכלב שלך, צעצוע החבל המסוקס הזה עשוי מחוטי כותנה ופוליאסטר עמידים שיכולים לעמוד במשיכה שלהם. ניתן גם לזרוק אותו במהלך משחק שליפה או להשתמש בו כצעצוע לעיסה בזמן משחק.

לקטגוריות נבחרות באתר :

משחקים לכלבים | אוכל לכלבים | כלוב אילוף | גדר לכלב

המאמר נכתב ע”י צוות דוגיפט והוא בגדר המלצה בלבד, יש להתייעץ עם וטרינר לפני כל יישום המלצה.

עגלת קניות
×
דילוג לתוכן